800 100 240         AKCE     |    Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty  

 

Balkonová markýza BN a BA

BA1Výklopná markýza BN je klasickou balkónovou markýzou se silně napínanými rameny spirálovou pružinou v profilu ramen. vodotěsně zavíratelnou moderně navrženou kazetou chránící látku a mechanické části. 

 

Číst dál...

Standardní markýza HORIZON

horizon2Výsuvná markýza HORIZON je lehkou variantou mezi markýzami se značkou ARQUATI charakterizována slušnou pevností a výborným poměrem kvalita cena pro uvedené pracovní rozměry.

 

 

Číst dál...

Standardní markýza QUADRA

quadraVýsuvná markýza QUADRA je ekonomickou variantou mezi markýzami se značkou ARQUATI charakterizována slušnou pevností a výborným poměrem kvalita cena pro uvedené pracovní rozměry. 

 

Číst dál...

Standardní markýza MONACO

monacoVýsuvná markýza MONACO je základní markýzou se značkou ARQUATI charakterizována vysokou tuhostí, pevností a výborným poměrem kvalita cena pro uvedené pracovní rozměry.

 

 

Číst dál...

Standardní markýza BOSTON

boston1Výsuvná markýza BOSTON je velkorozměrovou markýzou se značkou ARQUATI pro výsuv 400 cm charakterizována extrémní tuhostí, pevností a výborným esteickým zpracováním. 

 

 

Číst dál...

Standardní markýza 2BQ

2bq2Výsuvná markýza 2 BQ je největší markýza se značkou ARQUATI charakterizována vysokou tuhostí, pevností. Instalace markýzy vyžaduje znalosti místa montáže a je třeba aby ji provedla specializovaná firma.

 

 

Číst dál...

Polokazetová markýza DEMI

demi2Polokazetová výsuvná markýza DEMI je lehkou variantou mezi markýzami se značkou ARQUATI charakterizována slušnou pevností a výborným poměrem kvalita cena pro uvedené pracovní rozměry.

 

 

Číst dál...

Polokazetová markýza MONACO "C"

monacoc1Polokazetová výsuvná markýza MONACO je jednou z nejprodávanějších markýz se značkou ARQUATI charakterizována vysokou tuhostí, pevností a výborným poměrem kvalita cena pro uvedené pracovní rozměry. 

 

Číst dál...

Polokazetová markýza DALLAS

dallas1Polokazetová výsuvná markýza DALLAS je ekonomickou variantou velkorozměrové markýzy OTTAWA pro výsuv 400 cm charakterizována extrémní tuhostí, pevností a výborným estetickým zpracováním.
 

 

Číst dál...

Polokazetová markýza OTTAWA

ottawa4Polokazetová výsuvná markýza OTTAWA je velmi tuhá a pevná velkorozměrová markýza pro výsuv 400 cm a to díky patentovanému osmihrannému ocelovému jacklu.

 

 

Číst dál...

Kazetová markýza COMPACT

compact1Kazetová markýza COMPACT s vodotěsně uzavíratelnou moderně navrženou kazetou chránící látku a mechanické části.

 

 

 

 

Číst dál...

Kazetová markýza MK

skKazetová markýza MK je klasika mezi ARQUATI markýzami charakterizována vysokou pevností. Robustní vodotěsná moderně navržená kazeta chrání látku a mechanické části.

 

 

Číst dál...

Kazetová markýza MAXI COMPACT

maxicompactKazetová markýza MAXICOMPACT je charakterizována vysokou pevností a modulovým řešením napojení dvou kusů vedle sebe pomocí speciálních bočnic umožňující dosáhnout minimální mezery mezi sousedními látkami obou modulů a to 25 mm.


 

Číst dál...

sk

 

MARKÝZY např. kaze-
tová 
markýza MK je klasika 
mezi ARQUATI markýzami
chara
kterizována vysokou
pevností...

 


PERGOLY např. gravita-
ční pergola GCI je ideál
ním
řeše
ním pro zastínění teras o

větších rozměrech...

 

 

plaza 

BALDACHÝNY např. s
pruži
novým dopínáním PLAZA
je 
zařízení speciálně vyvinuté
pro z
astřešení stávajících
pergol...

 

wintermeeting


Oblíbený wintermeetig byl
navržen pro zastínění zimních
zahrad a venkovkovního
posezení, kde obzvláště v
letních měsících...