800 100 240         AKCE     |    Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty  

 

Baldachýn BERSO

Klasická dřevěná  pergola je doplněna zatahovací střechou. Mnoho uživatelů, kteří mají tradiční dřevěné pergoly vědí, že pod přímým sluncem nebo deštěm je téměř nemožné ji používat. Proti dešti jsou pergoly často pokrývány makrolonem který svým plastovým vzhledem kazí ráz dřevěné konstrukce. Makrolon jistě dobře ochrání před deštěm, ale pro sluneční paprsky působí jako lupa a je třeba hledat další dodatečné stínění, např. pevně nataženou plachtu , plisé (viz. část interiéry). Naše řešení posuvné pergoly vytvoří z dřevěné pergoly kabriolet s automaticky svinovací střechou.

Baldachýn je možno doplnit bočním závěsy nebo roletami vč. oken pro komplet í uzavření prostoru . Pergola se vyznačuje rychlou a snadnou instalací s možností upevnění na stěnu nebo do stropu pomocí samostatných bočních držáků vyrobených tlakovým litím Al slitiny, spojovací materiál je tvořen nerezovými ocelovými šrouby. Celá hliníková konstrukce pergoly je chráněna vrstvou vypálené práškové barvy s UV ochranou. Přední profil je vybaven okapovou drážkou pro boční odvod vody.

Zařízení je vhodné pro zakrytí předzahrádek restaurací nebo teras privátních objektů. Jednotlivé samostatné moduly je možno řadit vedle sebe s použitím centrálního okapu. Při použití látky s PVC zátěrem vynikne funkce bočních těsnících “blatníků” pro hermetické uzavření povrchu látky proti pronikání vody do boků, čelní odvod vody je pomocí systémového do konstrukce integrovaného okapu.

I u dřevěných pergolách můžeme efektivně zakrýt čelní i boční stěny. Dřevěné pergoly dodáváme a stavíme na zakázku dle požadovaných rozměrů a konstrukčního řešení.
Pergoly se shrnovací střechou vyrábíme z kvalitního dřeva speciálně používáme lepené KVH hranoly minimálně rozměrů 12x12 cm.
Pergoly s rolovací střechou vyrábíme z kvalitního dřeva speciálně používáme lepené KVH hranoly minimálně rozměrů 12x12 cm.
Standardní provedení kdy část konstrukce s rolnou látky je přichcena ke stěně nebo nosné konstrukci. Rolovací pergoly doplněny o dodatečné nohy mohou stát i samostatně.
Posuvné pergoly je možno vyrobit jako modulové a řadit je vedle sebe.

Technické parametry:
min. rozměr š.200 x d.200 cm
max.rozměr š.1200 x d.800 cm
ovládání motor nebo klika
použité látky - markýzové , polyester s PVC zátěrem , SCREEN

VLASTNOSTI:

1

hnědá RAL 8007

2

ostatní RAL

3

78 mm

4 NE 5 500 cm 6 550 cm
7 ovládání klikou 9 ovládání motorem
na 
vypínač
10 ovládání motorem 
RTS 
na dálkové ovládání

sk

 

MARKÝZY např. kaze-
tová 
markýza MK je klasika 
mezi ARQUATI markýzami
chara
kterizována vysokou
pevností...

 


PERGOLY např. gravita-
ční pergola GCI je ideál
ním
řeše
ním pro zastínění teras o

větších rozměrech...

 

 

plaza 

BALDACHÝNY např. s
pruži
novým dopínáním PLAZA
je 
zařízení speciálně vyvinuté
pro z
astřešení stávajících
pergol...

 

wintermeeting


Oblíbený wintermeetig byl
navržen pro zastínění zimních
zahrad a venkovkovního
posezení, kde obzvláště v
letních měsících...